Cautare:
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 4,036
· Najnowszy użytkownik: esugokyh
ŻYCZENIA BOZONARODZENIOWE 2016
Życzę Wam najdrożsi w Chrystusie Bracia i Siostry, parafianie i goście wesołych i szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia, spędzenia tego szczególnego czasu w zdrowiu, radości i ciepłej rodzinnej atmosferze. Niech w tę Noc Betlejemską, w którą wypełniło się Słowo, znikną wszelkie smutki i trudności, konflikty i nieporozumienia. Niech Oblicze nowo narodzonego Pana w Waszym sercu przemienia każdy Wasz dzień, niech napełni Was radością i pokojem, miłością i jednością. Niech obfitość Jego darów i łask spłynął na Was i towarzyszą Wam na wszystkie dni Nowego 2017 Roku. Szczęść Boże.
Jednocześnie zapraszam na czuwanie ku czci św. Kingi 3 stycznia we wtorek o godz. 17.00. Rozpoczniemy jasełkami w wykonaniu dzieci z naszej szkoły.
Komentarze
#1 | grabwurte dnia lipiec 19 2017 15:15:07
#2 | muniekole dnia sierpień 11 2017 23:55:24
Rehabilitacja leczeniem trądziku różowatego nie jest sanowana zaś najakuratniej istnieje dokonywać pomiaru poniżej wobec złagodzenia części zaczerwienienia płci zaś odmiany palnych, powstrzymania wielkości, okresu pozostawania a mocy torsji zaś paralelnych symptomów świądu, jarania i amor. Para bazowe algorytmy leczenia trądziku różowatego to miejscowe zaś http://mimiczne-zmarszczki.pl/ ustnego leki antybiotyczne. Terapia laserowa pozostałaby również zaszufladkowana jak odmiana leczenia. W trakcie podczas gdy w zaciągu kilku tygodni specyfiki raz za razem rodzą tymczasowe pocenie się, zaczerwienienie zazwyczaj cofa po zabiegu. Przewlekłego kuracja, tak bywa od chwili niepewnego do dwóch lat, może ciągnąć się do ondulacji kontroli poziomu tuż przy poniektórych pacjentów. Ondulacje rehabilitacja istnieje częstokroć nieodłączne, chociaż poniektóre casusy opadają po pewnym frazeologizmie tudzież egzystują mocno. Różnego wypadki, pozostawione bez leczenia, pogarszają się wraz z upływem wieku.
#3 | muniekole dnia sierpień 29 2017 17:29:02
krem ujędrniający do biustu krem na zmarszczki 7 minut http://www.astmatycy.net.pl/naturalne-oczyszczanie-jelita-grubego-profilaktyka/ krem na zmarszczki z kolagenem krem na biust
#4 | shareways dnia wrzesień 16 2017 18:19:16
łupież pstry leki bez recepty krem na cellulit nawyków mechanicznie Najwyższy krem na zmarszczki mimiczne krem przeciwzmarszczkowy 60
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Ostatnie Obrazy
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Modlitwa do Św. Kingi
Najdroższa Patronka nasza! Kingo święta! Tyś od zarania życia pałała gorącą miłością ku Bogu, ratowałaś Ojczyznę naszą w potrzebie i poddanych swoich wspierałaś hojnie w ubóstwie i cierpieniu, a z tronu niebieskiej chwały poprzez stulecia wypraszałaś i teraz wypraszasz u Boga swoim czcicielom niezliczone łaski i cuda. Wyjednaj nam, prosimy cię, u Boga łaskę, której tak gorąco pragniemy, a przede wszystkim odpuszczenie win, wytrwanie w dobrym, żywot cnotliwy i śmierć szczęśliwą.